سرپرست فرمانداری چناران
ولی قلیچی

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۷/۱۲

با حضور فرماندار شهرستان و امام جمعه چناران برگزار شد ؛

مراسم تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان چناران

مراسم تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان چناران با حضور محمد پرویزیان فرماندار شهرستان ، حجه الاسلام تاجی امام جمعه چناران و مدیران ادارات و نهاد های انقلابی شهرستان مرتبط با حوزه روستایی ، در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

مراسم تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان چناران با حضور محمد پرویزیان فرماندار شهرستان ، حجه الاسلام تاجی امام جمعه چناران ، مدیران ادارات و نهاد های انقلابی شهرستان مرتبط با حوزه روستایی ، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش مرکزی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد  .
محمد پرویزیان در این مراسم ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و خیر مقدم به مدعوین ، از حسین غریب بخشدار سابق بخش مرکزی شهرستان به عنوان مدیری توانمند ، برنامه ریز ، پیگیر ، دلسوز و دارای کارنامه درخشان یاد کرد و افزود : با توجه به سابقه 6 ساله خدمت مجدانه آقای غریب در بخشداری مرکزی ، تصمیم مجموعه استانداری بر این شد که از ظرفیت ایشان در مراتب و سمت های بالاتر بهره برداری و استفاده شود .
فرماندار شهرستان در ادامه ضمن تشکر از خدمات ارزنده حسین غریب بخشدار سابق ، محمد رضا خوشنویس را به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان چناران معرفی کرد و گفت : امیدواریم آقای خوشنویس با همت و تفکر انقلابی مورد تاکید مقام معظم رهبری ، در برآورده نمودن خواست و انتظارات مردم و پیشبرد سیاست های دولت تدبیر و امید بیش از پیش موفق باشند .
شایان ذکر است محمد رضا خوشنویس بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان سابقه 12 ساله خدمت در مجموعه وزارت کشور را در کارنامه خود داشته و دارای مدرک فوق لیسانس علوم سیاسی نیز می باشد .


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : ۲۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان