سرپرست فرمانداری چناران
ولی قلیچی

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۷/۱۵

از طرف فرماندار و به مناسبت روز ملی روستا و عشایر صادر گردید ؛

پیام قدردانی از دست اندرکاران حوزه روستایی و عشایر

به مناسبت ۱۵ مهرماه ، روز ملی روستا و عشایر ، فرماندار چناران طی پیامی از دست اندرکاران حوزه روستایی و عشایر قدردانی نمود.

به مناسبت 15 مهرماه ، روز ملی روستا و عشایر ، فرماندار چناران طی پیامی از دست اندرکاران حوزه روستایی و عشایر قدردانی نمود.
متن پیام بدین شرح است :
توجه به آبادانی و فراهم نمودن زیرساخت های مورد نیاز روستا ، به عنوان یکی از ابعاد مهم  توسعه کشور مطرح است . لذا  اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی که در جهت بستر سازی و فراهم نمودن این شرایط در کنار ایجاد محیطی شایسته زندگی مردمان زحمتکش روستا ، همواره در تکاپو و فعالیتند شایسته تقدیرو تشکر  است   .
اینجانب بدینوسیله به عنوان نماینده عالی دولت در دیار میقات الرضا (ع)  و به مناسبت 15 مهرماه  روز ملی روستا و عشایر ،  مراتب سپاس و امتنان خود را از تلاش و پیگیری  تمامی دست اندرکاران و دلسوزان حوزه روستایی و عشایر ، خصوصا دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها که همت ، تلاش و وقت گران مایه  خود را صرف فراهم نمودن محیطی شاداب و پر نشاط  برای زندگی هم وطنان روستایی و عشایر غیور  نموده اند ، ابراز می دارم  .
امید است در ظل الطاف الهی و عنایت حضرت بقیه ا... (عج) شاهد موفقیت های روز افزونتان  در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ، عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و پیشبرد سیاست های دولت تدبیر و امید جهت  ارائه  خدمات  صادقانه و شایسته به جامعه  شریف روستایی و عشایری این دیار کهن بیش از پیش باشیم .


محمد پرویزیان
فرماندار شهرستان چناران


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : ۶۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان