سرپرست فرمانداری چناران
ولی قلیچی

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۷/۱۸

به مناسبت روز کودک صورت گرفت ؛

حضور تعدادی از نونهالان شهرستان در دفتر فرماندار

به مناسبت روز جهانی کودک ، تعدادی از نونهالان شهرستان با همراهی علی بابایی رئیس اداره بهزیستی چناران و جمعی از مسئولین در دفتر فرماندار حضور یافتند .

به مناسبت روز جهانی کودک ، تعدادی از نونهالان شهرستان با همراهی علی بابایی رئیس اداره بهزیستی چناران و جمعی از مسئولین در دفتر فرماندار حضور یافتند .
در این دیدار محمد پرویزیان فرماندار چناران ، در محیطی صمیمی با نونهالان به گفتگو پرداخت و آنان را مورد تفقد خود قرار داد .
نماینده عالی دولت در شهرستان خطاب به مسئولین حاضر بر برنامه ریزی مدون و صحیح جهت پرورش خلاقیت در کودکان و نونهالان تاکید کرد و افزود : غنی سازی محتوای آموزشی و پرورشی این نونهالان می بایست به نحوی صورت گیرد که با اتکا به توانایی خود و ایجاد حس اعتماد به نفس و استقلال ، راه پیشرفت را در پیش گرفته تا وابستگی به والدین در مراحل مختلف زندگی پیش گیری شود . پرویزیان در ادامه همچنین ، پرورش خلاقیت در کودکان و آینده سازان ایران اسلامی را زمینه ساز تحقق مقوله اقتصاد مقاومتی دانست و گفت : با ظهور و بروز خلاقیت در کودکان و نونهالان ، علاوه بر بستر سازی جهت تحقق مقوله اقتصاد مقاومتی ، موجبات این امر نیز فراهم خواهد گردید که فرزندان این مرز و بوم آینده روشن خود را در محیطی به غیر از محیط اداری نیز جستجو نموده و با پرورش توانایی خود در راستای پیشرفت مملکت گام های موثری بردارند .


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : ۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان