فرماندار شهرستان چناران
محمد پرویزیان

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۷/۲۰

با حضور معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور صورت گرفت ؛

افتتاح طرح هادی و ۱۵ باب منزل مسکونی در دو روستای شهرستان چناران

همزمان با بیستمین روز از مهرماه ۹۶ طی برگزاری مراسمی ۱۵ باب منزل مسکونی در روستای خواجه جراح و طرح هادی روستای رضا آباد سرهنگ مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت .

همزمان با بیستمین روز از مهرماه 96  طی برگزاری مراسمی 15 باب منزل مسکونی در روستای خواجه جراح و طرح هادی روستای رضا آباد سرهنگ با حضور مهندس درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ، مهندس موسوی نیا مدیر بنیاد انقلاب اسلامی خراسان رضوی ، محمد پرویزیان فرماندار چناران و جمعی از مسئولین شهرستان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت .
در این مراسم که با حضور اقشار مختلف مردم ساکن دو روستای مذبور برگزار شد ، محمد پرویزیان فرماندار چناران طی صحبت هایی در روستای رضاآباد سرهنگ ، روستا را خواستگاه توسعه کشور دانست و افزود : به برکت انقلاب اسلامی بسیاری از روستاهای کشور از نعمات زیر ساختی برخوردارند و جهت پیشگیری از مهاجرت روستائیان می بایست از این زیر ساخت ها برای ایجاد اشتغال مولد و پایدار و همچنین تحقق مقوله اقتصاد مقاومتی بهره گرفت .
مهندس درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور نیز طی سخنانی در ادامه صحبت های فرماندار افزود : بایستی قدر نعمات انقلاب از جمله شکل گیری و تحقق نظام اسلامی و همچنین ولایت فقیه را بدانیم که موجبات ارائه خدمات شایسته به هم وطنان روستایی را فراهم آورده است . وی از اهالی روستا خواست در نگهداری از امکاناتی که با هزینه بیت المال برایشان ایجاد شده است کوشا بوده و مراقبت لازم را مبذول دارند .
شایان ذکر است پروژه های طرح هادی روستای رضا آباد سرهنگ با اعتبار بالغ بر 560 میلیون تومان و 15 باب منزل مسکونی در روستای خواجه جراح نیز با مشارکت بهزیستی ، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای خانواده های دارای 2 معلول به بهره برداری رسیدند .


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : ۱۳۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان