سرپرست فرمانداری چناران
ولی قلیچی

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۸/۰۲

سرپرست فرمانداری در همایش توجیهی آموزشی کاروان های پیاده دهه آخر صفر؛

پیام پیاده روی اربعین، عمل به حدیث شریف ثقلین است

همایش توجیهی آموزشی کاروان های پیاده دهه آخر صفر، به همت اداره تبلیغات اسلامی چناران و همکاری شورای هیئات مذهبی، با حضور سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

همایش توجیهی آموزشی کاروان های پیاده دهه آخر صفر، به همت اداره تبلیغات اسلامی چناران و همکاری شورای هیئات مذهبی، با حضور سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.
ولی قلیچی سرپرست فرمانداری شهرستان چناران در این همایش ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی و ایام سوگواری اهل بیت علیهم السلام در دهه پایانی ماه صفر، از تمامی کسانی که در برنامه ریزی و مهیا نمودن مقدمات برگزاری رویداد بزرگ پیاده روی اربعین و دهه پایانی صفر مشارکت می کنند قدردانی نمود و افزود: پیاده روی اربعین حسینی به عنوان یک رویداد برزگ در ابعاد بین المللی در کشور دوست و همسایه عراق و در بعد داخلی در مسیر های منتهی به مشهد الرضا، با حضور مشتاقان و دوست داران اهل بیت هر ساله پر شور تر از سنوات قبل برگزار می شود که پیام مشترک آن، عمل به حدیث ثقلین در تمسک به کتاب خدا و اهل بیت پیامبر (ص) است. قلیچی ادامه داد: همانطور که در این حدیث شریف آمده است تا مادامیکه مردم به این دو میراث ارزشمند معنوی تمسک جویند دچار گمراهی و لغزش نخواهند شد. 
سرپرست فرمانداری با اشاره به حجم تردد سال گذشته زائرین پیاده در مسیر شهرستان چناران به سمت بارگاه منور رضوی، خاطر نشان کرد: از 400 هزار زائره پیاده که توفیق تشرف به حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا را یافتند، قریب به 150 هزار نفر از مسیر شهرستان چناران عبور نمودند که امیدواریم با برنامه ریزی صورت گرفته و رفع نواقص سنوات گذشته، با استفاده از ظرفیت مردمی و بهره گیری از تمامی امکانات موجود شهرستان، امسال نیز میزبانی شایسته برای این عزیزان باشیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان