سرپرست فرمانداری چناران
ولی قلیچی

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۸/۱۲

همزمان با ورود اولین گروه از زائرین پیاده به شهرستان چناران صورت گرفت؛

بازدید سرپرست فرمانداری از ایستگاه های استقبال زائرین پیاده

ولی قلیچی سرپرست فرمانداری شهرستان به اتفاق حجه الاسلام تاجی امام جمعه چناران و اعضای ستاد خدمات سفر از ایستگاه های مستقر مسیر زائرین پیاده در حوزه استحفاظی شهرستان بازدید نمود .

ولی قلیچی سرپرست فرمانداری شهرستان به اتفاق حجه الاسلام تاجی امام جمعه چناران و اعضای ستاد خدمات سفر  از ایستگاه های مستقر مسیر زائرین پیاده در حوزه استحفاظی شهرستان بازدید نمود .
در این بازدید که بیش از 5 ساعت به طول انجامید مسئولین ضمن خوش آمد گویی و دیدار با زائرین پیاده، از ایستگاه های مستقر در مسیر و محل های اسکان بازدید و در جریان کم و کیف ارائه خدمات به زائرین حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در حوزه های مختلف خصوصا در حوزه بهداشتی و درمانی قرار گرفتند .
سرپرست فرماندار طی این بازدید ضمن تشکر از خدمات مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان و قدردانی از همراهی مردم، بر بسیج کلیه امکانات و آماده باش و سرکشی منظم از مسیر پیاده روی و ایستگاه های مستقر در حوزه استحفاظی ، هدایت زائران جهت حرکت در حریم راه، مانعت از تردد در ساعات تاریکی هوا و آماده باش جهت عکس العمل مناسب در زمان بروز حوادث پیش بینی نشده تاکید کرد . امام جمعه چناران نیز ضمن قدردانی از تلاش تمامی دست اندر کاران خصوصا مسئولین شهرستان، ارائه خدمات به زائرین پیاده را از مصادیق توفیق الهی برشمرد و از آنان خواست از این فرصت معنوی بهره کافی و وافی ببرند.
شایان ذکر است تا کنون 16000 زائر پیاده وارد حوزه استحفاظی شهرستان شده اند و ضمن پذیرایی در ایستگاه های زائر و اسکان شبانه در مراکز پیش بینی شده، چناران را به مقصد مشهد مقدس ترک می کنند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان