سرپرست فرمانداری چناران
ولی قلیچی

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۲۶

به مناسبت روز حمل و نقل و رانندگان صورت گرفت؛

حضور امام جمعه چناران و سرپرست فرمانداری شهرستان در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای

به مناسبت ۲۶ آذرماه روز حمل و نقل و رانندگان حجه الاسلام تاجی امام جمعه چناران و ولی قلیچی سرپرست فرمانداری شهرستان با حضور در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این روز را به کارمندان این اداره تبریک گفتند.

به مناسبت 26 آذرماه روز حمل و نقل و رانندگان حجه الاسلام تاجی امام جمعه چناران و ولی قلیچی سرپرست فرمانداری شهرستان با حضور در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این روز را به کارمندان این اداره تبریک گفتند.
در این بازدید حجه الاسلام و المسلمین تاجی امام جمعه چناران ضمن قدردانی از تلاش مدیران و کارمندان این اداره 26 آذر را تداعی گر ولایتمداری رانندگان در لبیک به فرمان امام خمینی (ره) دانست و افزود: حضرت امام خمینی رحمه الله در پیامی تاریخی در 26 آذر سال 1361، کامیونداران کشور را به مشارکت در تخلیه هر چه سریع تر محموله کشتی ها در بنادر جنوبی کشور، که در انتظار تخلیه بار بودند فراخواندند و رانندگان غیور نیز دعوت رهبر خود را لبیک گفتنه و کشور را در شرایط سخت جنگی آن دوران به خوبی یاری نمودند. امام جمعه چناران با تاکید بر استمرار منش ولایتمداری توسط مردم گفت: راه برون رفت از مشکلات حال حاضر کشور نیز اقتدا و پیروی از ولایت است و با گام نهادن در این مسیر می توان به راحتی از مشکلات پیش رو عبور نمود.
 ولی قلیچی در ادامه به مشکلات پیش آمده در حوزه حمل و نقل کشور اشاره نمود و تصریح کرد: مشکلات پیش آمده در حوزه حمل و نقل دشمن را به این امر امیدوار کرده بود که می تواند با موج سواری و سوء استفاده از مسائل پیش آمده، مردم را در مقابل نظام قرار دهد که به لطف بصیرت مردم و اقدامات دولت فرصت بروز این خواسته دشمن پیش نیامد. وی با سخت توصیف نمودن شرایط کاری کارکنان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: شما عزیزان از زحمت کشترین اقشار  جامعه هستید که در سرما، گرما و شرایط بحرانی همواره با کمک به مردم و مسئولین و عزمی راسخ، اجازه وقفه در حرکت رو به پیشرفت کشور را نداده اند .
در این بازدید آقایی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گزارشی از اقدامات این اداره ارائه نمود و کارکنان این دستگاه نیز مشکلات خود را با سرپرست فرمانداری در میان گذاشتند و قلیچی نیز قول پیگیری مشکلات آنان را داد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان