سرپرست فرمانداری چناران
ولی قلیچی

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۰۹

با حضور مدیرکل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی انجام شد؛

بازدید از کارخانه حوله یاس سپید مشهد

مهندس سنجری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به همراه سرپرست فرمانداری شهرستان چناران از کارخانه حوله یاس سپید مشهد بازدید نمود.

مهندس سنجری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به همراه سرپرست فرمانداری شهرستان چناران از کارخانه حوله یاس سپید مشهد بازدید نمود.
مهندس محمد سنجری در این بازدید ضمن ابراز رضایت از عملکرد این واحد تولیدی عنوان داشت : این کارخانه یکی از فعالترین واحدهای تولیدی استان می باشد که با بهره مندی از تجربه و درایت مدیران قوی و اعمال برنامه های دقیق و مدون موفق گردیده چرخه تولید را پویا و فعال نموده و فرصت های شغلی جدیدی را در عرصه اقتصاد استان فراهم آورد.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه افزود : اعمال تحریمهای اقتصادی علیه ایران اسلامی بر خلاف تصور دشمن، زمینه بروز خلاقیتها و نو آوریها را در میهن اسلامی فراهم نمود و جوانان ایرانی توانستند در سایه ایمان و اعتماد به نفس و بهره گیری از منویات داهیانه ولایت فقیه تهدیدها را به فرصت تبدیل و زمینه های رشد و شکوفایی میهن خود را فراهم آورند.
محمد سنجری در پایان اظهار امیدواری کرد سایر واحدهای تولیدی استان نیز بتوانند با تنظیم و اجرای راهبردها و شیوه های نوین و خلاقانه، راههای برون رفت از بحرانهای ناشی از تحریمهای اقتصادی را تدوین نموده و زمینه های شکوفایی و توسعه اقتصادی ایران اسلامی را در عرصه های جهانی فراهم آورند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۹۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان