سرپرست فرمانداری چناران
ولی قلیچی

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۰۹

با حضور مدیرکل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی صورت گرفت؛

تودیع و معارفه رئیس اداره تعاون ، کارورفاه اجتماعی شهرستان چناران

تودیع و معارفه رئیس اداره تعاون ، کارورفاه اجتماعی شهرستان چناران با حضورمهندس سنجری مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، قلیچی سرپرست فرمانداری و مسئولین شهرستان برگزارشد.

تودیع و معارفه رئیس اداره تعاون ، کارورفاه اجتماعی شهرستان چناران با حضورمهندس سنجری مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، قلیچی سرپرست فرمانداری و مسئولین شهرستان برگزارشد.
ولی قلیچی سرپرست فرمانداری در این مراسم ضمن ابراز تشکر از تلاش و تشریک مساعی ریاست سابق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گفت: آقای امامیان از مدیران موفق شهرستان بودند که تلاش ایشان در تحقق برنامه های اشتغال شهرستان شایسته قدردانی است و امیدواریم ریاست جدید نیز به خوبی راه ایشان را ادامه دهند.
سنجری در این مراسم اظهار داشت: مسئولیت در جامعه اسلامی یک امانت الهی است و اگر مدیران خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند تا علاوه بر جلب رضایت پروردگار، توشه ای را نیز برای آخرت خود ذخیره نمایند.
وی افزود : شهرستان چناران یکی از شهرهای صنعتی و اشتغالزای استان محسوب می شود و حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان امر مهمی است که باید به آن توجه وافر داشته باشیم .
وی در پایان ضمن  تقدیر و تشکر از خدمات  آقای امامیان در دوران تصدی ریاست اداره تعاون ، کارو رفاه اجتماعی شهرستان چناران طی سنوات گذشته و آرزوی موفقیت برای آقای حسن زاده تصریح کرد:  تکریم ارباب رجوع در هر پست و مقامی وظیفه ای است همگانی و همه این انجام وظیفه را می بایست به مثابه یک توفیق و نعمتی الهی تلقی نمایند.
شایان ذکر است در پایان این جلسه با اهدا لوح تقدیر از خدمات و تلاشهای مهندس امامیان تقدیر و تشکر بعمل آمد .


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان