سرپرست فرمانداری چناران
ولی قلیچی

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۱/۲۳

در پیام مشترک از سوی امام جمعه چناران، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و سرپرست فرمانداری:

قدردانی از حضور حماسی مردم شهرستان چناران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

بی شک با چنین عظمتی، هیچ دشمنی را توان ضربه زدن به پیکر تنومند انقلاب اسلامی نیست و هیچ تهدیدی نمی تواند به میراث گران قدری که میلیون ها ایرانی مسلمان از آن پاسداری می کنند آسیب برساند.

شکر و سپاس بی‌ حد خالق یکتا را که در طلیعه چهلمین بهار عزّت و شرف، به فضل الهی و توجهات خاصه حضرت بقیه‌ الله الاعظم (عج) راهپیمایی حماسی‌تر از قبل و بفرموده مقتدای عظیم ‌الشأن عزیزتر از جان‌ مان، تماشایی یوم ‌الله بیست و دوم بهمن ‌ماه با حضور آگاهانه، وصف ‌ناپذیر و ستودنی امّت بصیر و شرافتمند ایران اسلامی در صحنه و در مقطعی بس حسّاس و سرنوشت ‌ساز خلق حماسه‌ای دیگر و افزودن برگ زرّین ماندگاری بر افتخارات شهرستان ولایتمدار چناران(میقات الرضا) رقم زدید.
این حضور باشکوه شما مردم عزیز، دارای پیام های متعددی برای سردمداران استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار بود و با این حماسه بزرگ به جهانیان ثابت کردید در مقابله با زیاده خواهی های استکبار جهانی همچون گذشته در حفظ و صیانت از دستاوردها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوتاهی نخواهید کرد.
به راستی برای بیگانگان چه شگفت انگیز و غیر قابل باور و برای آحاد ملت ایران چه شیرین و جذاب است که هنوز عطرهای روزهای به یادماندنی بهمن ۵۷، تازه و دل انگیز به مشام می رسد و همگی یک دل و یک صدا سرود فجر و پیروزی سر می دهند.
بی شک با چنین عظمتی، هیچ دشمنی را توان ضربه زدن به پیکر تنومند انقلاب اسلامی نیست و هیچ تهدیدی نمی تواند به میراث گران قدری که میلیون ها ایرانی مسلمان از آن پاسداری می کنند آسیب برساند.
ضمن بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند و افتخار آمیز انقلاب اسلامی از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان چناران که در مراسم یوم الله 22 بهمن با حضور آگاهانه و نمایش اقتدار، همبستگی و وحدت مردم را به جهانیان نشان دادند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنیم ، و از خداوند متعال برای مردم شریف شهرستان چناران و همه دست اندرکاران برگزاری برنامه های دهه فجر سلامتی و سعادت را مسألت می نماییم.
مظفر تاجی امام جمعه شهرستان چناران
محمد دهقان نماینده مردم شهرستان های چناران بینالود در مجلس شورای اسلامی
ولی قلیچی سرپرست فرمانداری شهرستان چناران


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۸


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان