فرماندار شهرستان چناران
  حمید انصاری

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۲/۲۶

با حضور فرماندار شهرستان چناران:

مراسم معارفه مدیر فنی و حرفه ای شهرستان چناران برگزار شد

با حضور فرماندار، نماینده منتخب مردم چناران و بینالود در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل فنی و حرفی ای استان، مراسم تودیع و معارفه مدیر فنی و حرفه ای شهرستان چناران برگزار شد.

با حضور مهندس حمید انصاری فرماندار، حسین عباس زاده امامی نماینده منتخب مردم چناران و بینالود در مجلس شورای اسلامی، مهندس افشین رحیمی مدیرکل فنی و حرفی ای استان، مراسم تودیع و معارفه مدیر فنی و حرفه ای شهرستان چناران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چناران، مهندس حمید انصاری با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال علاوه بر رونق تولید، نقش بسزائی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد؛ خاطر نشان کرد: لازمه ایجاد اشتغال که دغدغه اصلی دولت و خانوادهاست، آموزش و مهارت آموزی است که فنی و حرفه ای با برگزاری دوره های اموزشی متناسب با نیاز بازار می تواند به تثبیت کار و ایجاد اشتغال پایدار کمک شایانی نماید.
فرماندار شهرستان چناران وجود بزرگترین شهرک صنعتی شرق کشور در چناران و رتبه های نخست تولید انواع محصولات کشاورزی در شهرستان چناران را فرصت های کم نظیری دانست و تأکید کرد: تدوین برنامه کاری، تعامل با ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی و اداره صمت و شرکت شهرک ها و نیازسنجی های لازم می تواند به آموزش های موثر در راستای ایجاد اشتغال مورد نیاز واحدهای صنعتی و تولیدی کمک شایانی نماید.
در ادامه از زحمات 5 ساله کاکائی قدردانی و سید مجتبی جلیلی محتشم بعنوان مدیر جدید اداره فنی و حرفه ای شهرستان چناران منصوب شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : ۵۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۲۸۵۱۵ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۴ نفر
آماربازدیدکنندگان