فرماندار شهرستان چناران
  حمید انصاری

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۱/۰۷

فرماندار شهرستان چناران

تاکنون آزمایش کرونا ویروس ۱۷ نفر از شهروندان چنارانی مثبت شده است

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرذونا ویروس با رعایت نکات بهداشتی و فاصله از یکدیگر رأس ساعت ۱۰ صبح امروز به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرذونا ویروس با رعایت نکات بهداشتی و فاصله از یکدیگر رأس ساعت 10 صبح امروز به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چناران؛ مهندس حمید انصاری با اشاره به اینکه تاکنون 52 نمونه گیری از افراد مشکوک به ویروس کرونا در شهرستان چناران انجام شده است، خاطر نشان کرد: نتیجه آزمایش 28 نفر منفی، 17 نفر مثبت و 4 نفر نیز در اثر بیماری کرونا ویروس تا این لحظه فوت نموده اند که آمار نگران کننده ای است.
رئیس ستاد کرونا ویروس شهرستان چناران تأکید کرد: بنا به ضرورت حفظ سلامت عمومی مردم و مصوبه کشوری از امروز ورودی و خروجی شهر چناران مسدود خواهد شود و از ورود مسافر و افراد غیر بومی به شهر چناران جلوگیری می شود.
وی افزود: قطعأ همراهی مردم می تواند در تحقق اهداف و اجرا شدن مصوبات در راستای حفظ سلامت عمومی و جلوگیری از گسترش و شیوع بیماری کرونا ویروس نقش بسزائی داشته باشد. 
فرماندار شهرستان چناران با اشاره به اینکه فروشگاه های مواد غذائی، نانوائی ها و داروخانه ها جهت خدمات رسانی دایر هستند، خاطر نشان کرد: تمامی فروشگاه ها و واحدهای صنفی غیر ضرور می بایست تعطیل نمایند و در صورت تخلف نسبت به پلمپ واحد صنفی آنان اقدام خواهد شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : ۸۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۷۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۲۸۵۵۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۶ نفر
آماربازدیدکنندگان