فرماندار شهرستان چناران
  حمید انصاری

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۲/۳۱

اولین جلسه شورای اداری شهرستان چناران برگزار شد

اولین جلسه شورای اداری شهرستان چناران با حضور فرماندار، ائمه جمعه، فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه، مدیران دستگاه های اجرائی و اعضای شورای اداری شهرستان چناران صبح روز چهارشنبه در مصلی نمازجمعه شهر جدید گلبهار برگزار شد.

اولین جلسه شورای اداری شهرستان چناران در سال جدید با حضور فرماندار، ائمه جمعه، فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه، مدیران دستگاه های اجرائی و اعضای شورای اداری شهرستان چناران صبح روز چهارشنبه در مصلی نمازجمعه شهر جدید گلبهار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چناران؛ مهندس حمید انصاری ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی اعضای ستاد پیشگیری و مبارزه با شیوع ویروس کرونا خاطر نشان کرد: اگرچه بیماری منحوس کرونا موجب به شهادت رسیدن جمعی از پزشکان، متخصصان، کادر درمانی (مدافعین سلامت ) و جان باختن تعدادی از هموطنانمان گردید؛ اما موجی از همدلی، مهربانی و خدمت بی منت به هموطنان و همچنین تولید انواع مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی مورذد نیاز مردم، که موجب مدیریت و کنترل کرونا در سطح کشور گردید را به همراه داشت.
فرماندار شهرستان چناران با اشاره به اینکه رفع دغدغه های عمومی و پاسخ به مطالبات به حق مردم وظیفه قانونی و شرعی همه دستگاه ها و مدیران است؛ تأکید کرد: دستگاه های اجرائی و اداری موظف به ارائه خدمات و پاسخگوئی به مطالبات عموم مردم شهرهای چناران، گلبهار، گلمکان و روستاهای تحت پوشش هستند و در صورت مشاهده با کم کاری دستگاه های متخلف بشدت برخورد می شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان چناران از اختصاص 40 میلیارد تومان اعتبار جهت ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی در چناران خبر داد و افزود: بیمارستان گلبهار نیز بزودی با مشارکت آستان قدس رضوی تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.
حمید انصاری در ادامه گفت: مدیران دستگاه های اداری و اجرائی برنامه های سال 99 را جهت ارائه به کمیته برنامه ریزی اعلام و پیگیر تحقق بودجه مورد نیاز طرح های پیشنهادی خود، از دستگاه فرادستی نیز باشند. 
رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان چناران با اشاره به اینکه تاکنون 84 آزمایش افراد مشکوک به ویروس کرونا مثبت بوده و 10 نفر در شهرستان چناران در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند؛ یادآور شد: هنوز واکسن و یا درمان قطعی بیماری کرونا کشف نشده است و لازم است عموم مردم همچنان نکات بهداشتی را رعایت و از شرکت در اماکن عمومی و تجمعات غیر ضرور پرهیز نمایند.
وی همچنین حل مشکلات اعتیاد و معضلات ناشی از آن، نیاز به عزم جمعی تمام دستگاه ها، نهادهای فرهنگی و مشارکت خانواده ها دارد و در ادامه تأکید کرد: لازم است با توجه به عوارضات بیماری کرونا و پیشگیری از افسردگی در بین مردم بویژه جوانان، شهرداران، دهیاران با همکاری ادارات ورزش و جوانان، فرهنگ وارشاد اسلامی و ... نسبت به اجرای برنامه های شاد و مفرح اهتمام جدی تری داشته باشند.
گفتنی است که در ادامه این مراسم، از تلاش های مدیران سابق جهاد کشاورزی، دامپزشکی، فنی و حرفه ای، آموزش و پرورش و همچنین آب و فاضلاب قدردانی و آقایان محمدرضا روستانژاد بعنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی، علی شمشادی بعنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان، دکتر شهرام کرباسی بعنوان مدیر دامپزشکی و مهندس مسعود افروند بعنوان مدیر آبفا و همچنین جلیلی محتشم بعنوان مدیر جدید فنی و حرفه ای شهرستان چناران معرفی گردیند.
لازم به ذکر است در پایان اولین جلسه شورای اداری در سال جدید از تلاش های ارزشمند تعدادی از جامعه پزشکی، کادر درمانی، نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای ستاد کرونا، اصحاب رسانه بویژه ائمه جمعه شهرهای چناران، گلبهار و گلمکان در پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا با اهداء لوح تقدیر و هدایای فرهنگی تجلیل و قدردانی شد.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : ۷۵


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۲۸۴۹۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۶ نفر
آماربازدیدکنندگان