فرماندار شهرستان چناران
  حمید انصاری

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۳/۰۷

فرماندار شهرستان چناران:

با رفع موانع تولید، علاوه بر تحقق شعار سال زمینه اشتغال جوانان نیز فراهم می گردد

فرماندار شهرستان چناران امروز عصر به همراه رئیس اداره صمت و دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت از تعدادی از واحدهای صنعتی بازدید و بر رفع موانع تولید تأکید کردند.

فرماندار شهرستان چناران امروز عصر به همراه رئیس اداره صمت و دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت از تعدادی از واحدهای صنعتی بازدید و از تعدادی از مدیران پرتلاش قدردانی نمود..
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چناران؛ مهندس حمید انصاری در بازدید از واحد خوراک دردانه خراسان ( تولید کننده خوراک دام و طیور) که بصورت شبانه روزی در تامین خوراک دام مورد نیاز شهرستان و حتی استان تلاش می نمایند؛ خاطر نشان کرد: بسیاری از واحدهای تولیدی که فعالیت آنان حیاتی است حتی در ایام شیوع ویروس منحوس کرونا با جانفشانی و تلاش شبانه روزی خود، تلاش می نمایند تا علاوه بر تأمین نیازهای کشور، زمینه اشتغال جوانان را فراهم می کنند، لذا همه ما باید بر رفع موانع تولید کوشا باشیم.
نمانیده عالی دولت در شهرستان چناران از تلاش های شبانه روزی مهندس فریدون باقری و همکاران پرتلاششان در واحد خوراک دام دردانه خراسان که در جهت تأمین نیازهای داخلی و تحقق شعار سال " جهش تولید " تلاش می نمایند، تشکر و قدردانی نمود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : ۱۵۰


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۵۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۲۸۵۳۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۶ نفر
آماربازدیدکنندگان