فرماندار شهرستان چناران
  حمید انصاری

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۰۵

هم زمان با چهارمین روز از هفته دولت صورت گرفت:

افتتاح پروژه های شهری و روستایی بخش گلبهار شهرستان چناران

افتتاح پروژه های شهری و روستایی بخش گلبهار شهرستان چناران هم زمان با چهارمین روز از هفته دولت پروژه های شهری و روستایی بخش گلبهار شهرستان چناران با حضور جمعی از اعضا شورای اداری شهرستان افتتاح گردید.

هم زمان با چهارمین روز از هفته دولت پروژه های شهری و روستایی بخش گلبهار شهرستان چناران با حضور حمید انصاری فرماندار، حسین امامی نماینده مردم شهرستان های چناران و بینالود در مجلس شورای اسلامی،  حجت الاسلام غلامی امام جمعه گلبهار و جمعی از اعضا شورای اداری شهرستان افتتاح گردید.
از جمله پروژه های افتتاح شده روستایی می توان به پروژه آبیاری تحت فشار در اراضی نیستان بخش گلبهار به مساحت 104 هکتار با آورده 128 میلیون تومانی بهره بردار و تسهیلات بلاعوض به مبلغ 723 میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی تبصره 4 بودجه و مجموع هزینه 851 میلیون تومان و همچنین بهسازی و لایروبی قنات روستای گاوترنا با اعتبار 85 میلیون تومان اشاره نمود.
پروژه های خدمات شهری نیز در غالب نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، بهسازی ساختمان فرهنگسرای شهرداری، خرید و نصب تجهیزات ترافیکی، خرید و نصب کنتور هوشمند جهت انشعابات آبیاری فضای سبز شهر و خرید ماشین آلات عمرانی بود که به بهره برداری رسید. 
افتتاح یک باب رستوران از محل اعتبارات خود اشتغالی و توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) به مبلغ 50 میلیون تومان از دیگر پروژه هایی بود که در شهر گلبهار افتتاح گردید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
تعداد بازدیدها : ۱۴۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۷۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۱۶۴۹۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۴ نفر
آماربازدیدکنندگان