فرمانداری شهرستان چناران
حمید انصاری
فرمانداری شهرستان چناران

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۵/۰۸

در یک فضای صمیمی و به منظور قدردانی صورت گرفت؛

دیدار جمعی از نمایندگان سهامداران مردمی شرکت پدیده با استاندار خراسان رضوی

جمعی از نمایندگان سهامداران مردمی شرکت پدیده با حضور در استانداری، ضمن دیدار با استاندار خراسان رضوی، از وی به دلیل ساماندهی مشکلات این شرکت تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، تعدادی از نمایندگان سهامداران مردمی شرکت پدیده شاندیز به منظور تقدیر از استاندار خراسان رضوی و اقدامات انجام شده ارکان حکومت در استان، با حضور در محل استانداری ضمن دیدار با استاندار، از وی تقدیر کردند.
علیرضا رزم‌حسینی در این دیدار طی سخنان کوتاهی اظهار کرد: شرکت پدیده شرایط سختی را پشت سر گذاشت که باید از رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه و دستگاه قضا، وزیر کشور، وزیر امور اقتصادی و دارایی و همه مدیرانی که در ساماندهی این شرکت تلاش کردند، تشکر کنیم.
وی ضمن تشکر از علیرضا رشیدیان به عنوان استاندار سابق استان در خصوص به سامان رسیدن مسائل شرکت پدیده، گفت: خوشبختانه این شرکت وارد بورس شده است و روند خود را ادامه می‌دهد.
در ادامه این جلسه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص ساماندهی شرکت پدیده، متذکر شد: سهامداران شرکت پدیده در حال حاضر امکان این را دارند که سهامشان را در بورس با قیمت مناسبی بفروشند.
علی رسولیان با تاکید بر اینکه در حال حاضر با یک شرکت توانمند استانی و ملی روبرو هستیم، ابراز کرد: هر جایی لازم باشد برای تامین مالی و هدایت به مسیر بهتر در خدمت شرکت پدیده هستیم.
گفتنی است، در انتهای این جلسه، سهامداران حاضر در جلسه با اهدای تابلو و دسته گلی، به دلیل اقدامات انجام شده در راستای ساماندهی مشکلات شرکت پدیده، از استاندار تجلیل به عمل آوردند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۴۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان