فرماندار شهرستان چناران
محسن مه آبادی
فرماندار شهرستان چناران

    .     .     .
۱۴۰۱/۰۲/۲۱

همزمان با گرامی داشت هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر با حضور فرماندار چناران صورت گرفت؛به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چناران، همزمان با گرامی داشت هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر (۱۸ لغایت ۲۴ اردیبهشت ماه)، محسن مه آبادی فرماندار چناران با حضور در محل جمعیت هلال احمر شهرستان، طی نشستی صمیمی با علی مسعودی رییس و دیگر کارکنان این نهاد، دیدار و گفت و گو کرد.
محسن مه آبادی در این دیدار با ارج نهادن فعالیت های انسان دوستانه اعضای جمعیت هلال احمر، هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را تبریک گفت و برای فعالان این حوزه که همواره بی ادعا و به صورت خاص و ویژه در مسیر خدمت به مردم  تلاش می کنند، آرزوی توفیق نمود. 
وی با اشاره به این مهم که هلال احمر نهادی است جهت خلق امید آفرینی برای جان های آسیب دیده، افزود: فعالیت داوطلبانه اعضای جمعیت هلال احمر چیزی جز عشق به کار نیست و کمک به هم نوع در شرایط خاص و بحرانی علیرغم سختی های منحصر بفرد به طور یقین لذت بخش ترین کار خواهد بود.
فرماندار در این دیدار با اشاره به ضرورت ایجاد خانه های هلال در سطح شهرستان، پی گیری موضوع بهره مندی شهرستان از تعداد ۴۰ خانه هلال را خواستار شد.
گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات کلیه پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان چناران با اهداء لوح تقدیر شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری چناران
۲۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان